Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

BO NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO

 

Uczniowie oraz dyrektor i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bąkowicach serdecznie i z całego serca dziękują strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowicach, którzy kolejny raz, bezinteresownie i z własnej inicjatywy zadbali o bezpieczeństwo w szkole usuwając zalegający na dachu śnieg.

Dziękujemy, bo to dzięki Wam czujemy się bezpiecznie w szkole, dziękujemy, bo teraz bez obaw możemy bawić się na podwórku szkolnym, dziękujemy, że o nas pamiętaliście i wierzymy, że gdy będzie taka potrzeba, znów zadbacie o dach czyniąc naszą szkołę bezpieczniejszą.

Słowa podziękowania kierujemy również do Pracowników Agencji Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa za przekazanie dla uczniów klas I – III kamizelek odblaskowych.
9 grudnia pracownicy Opolskiego OR ARiMR odwiedzili naszą szkołę. Na przyjazd przedstawicieli ARiMR uczniowie klas I – III przygotowali krótkie przedstawienie związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.  Po przedstawieniu odbyła się krótka pogadanka, w trakcie której wyjaśniono dzieciom jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe i w jaki sposób chronią one osoby w nie zaopatrzone. Dzięki kamizelkom uczniowie są dobrze widoczni nawet z dużej odległości, co znacznie wpływa na poprawę ich bezpieczeństwa.

dyrektor szkoły Cezary Zając

wstecz